Centrum Przyciemniania Szyb Wrocław

Glass Bocian

Glass Bocian Przyciemnianie Szyb Wrocław
Ściemniamy zawodowo!
Najwyższa jakość i sprawna realizacja

Jesteśmy firmą zbudowaną dzięki zaangażowaniu, nieustępliwości w dążeniu do doskonałego rezultatu oraz chęci stworzenia przedsiębiorstwa, które będzie mogło cieszyć się nienaganną opinią. W trakcie wieloletniej pracy zrealizowaliśmy setki projektów. Opracowaliśmy autorską technikę bezinwazyjnego przyciemniania szyb i lamp oraz opanowaliśmy do perfekcji oklejanie samochodów i witryn.

Oferta
Przyciemnianie Szyb

W pełni bezinwazyjna metoda przyciemniania szyb. Wszystkie rodzaje aut, wiele stopni przepuszczania światła.

Przyciemnianie Lamp

Sportowy sznyt i elegancja oraz zabezpieczenie klosza dodatkową warstwą folii.

Oklejanie Karoserii

Ochronna powłoka położona na całą powierzchnię samochodu lub jego elementy. Zabezpiecz lakier swojego auta!

01.

Umów się
na montaż

Zadzwoń pod numer 781 04 03 02 i powiedz nam z jakiej usługi chcesz skorzystać. Otrzymasz kompletną informację kiedy przywieźć nam auto i ile będzie trwać montaż.

02.

Przywieź auto do Glass Bocian

Wybierając auto w Centrum Przyciemniania Szyb Glass Bocian we Wrocławiu otrzymasz kompletną informację co zostanie wykonane, poznasz wycenę i będziesz mógł liczyć na profesjonalne doradztwo.

03.

Odbierz odmienione auto

Odbierając swoje odmienione auto otrzymasz komplet zaleceń dotyczących utrzymania folii na szybach Twojego samochodu. Ciesz się nowym komfortem jazdy z foliami od Glass Bocian!

Centrum Przyciemniania Szyb Wrocław
Bezinwazyjne Przyciemnianie Szyb & Lamp Samochodowych
Centrum Przyciemniania Szyb Glass Bocian we Wrocławiu jest firmą wykorzystującą autorskie metody do zapewnienia nowego komfortu użytkownia samochodów przez zastosowanie folii.Poznaj Nasze Folie
Nasze Podejście

Niezależnie czy realizujemy projekty związane z samochodami, czy z oklejaniem witryn nasze podejście cechuje się profesjonalizmem i sprawnością realizacji.

Folie Najwyższej Jakości

Do naszych realizacji wykorzystujemy folie najwyżej jakości które przetrwają długie lata. Otrzymujesz XX lat gwarancji na materiał i XX lat gwarancji na montaż!